PRIJAVI SE

15. jubilarni

najbROJNIJI i NAjveći
polumaraton
istočno od zagreba

posljednje aktualnosti
zlatni sponzor
Polumaraton
PRIJAVA NA DAN UTRKE
Detaljnije o utrci
Osijek, 6.4.19.
TRG Ante starČeviĆa
Štafeta
PRIJAVE ZAVRŠENE         
Detaljnije o utrci
Osijek, 6.4.19.
TRG Ante starČeviĆa
Jel' trčiš Lega
PRIJAVA NA DAN
Detaljnije o utrci
Osijek, 6.4.19.
TRG Ante starČeviĆa
Dječje utrke
PRIJAVA 5.4.2019.
Detaljnije o utrci
Osijek, 5.4.19.
GORNJODRAVSKA OBALA
(KOD GALIJE)
Ready 4 run cijena vrijedi do 16.3.2019.
PRIJAVA NA UTRKE
UTRKE
16.672
Natjecatelja u
povijesti polumaratona
1.144
Natjecatelja u
2018. godini
1:09:02
REKORD STAZe - MUŠKI
Tamás Nagy (2015)
1:17:16
REKORD STAZe - žene
Lisa Christina Nemec (2013)

START je zajedno s ostalim sudionicima polumaratona
1. točka izmjene u 7. km, šetnica uz Dravu, 100m sjeverno od Trga A. Starčevića (kod broda "Galija")
2. točka izmejne u 14. km, Park kralja Tomislava, kod tenis terena

Trkači imaju prijelaznu palicu koju predaju sljedećem trkaču iz tima na izmjeni. U palici se nalazi čip koji se očitava na cilju.
Svi sudionici štafeta, na drugu izmjenu, prevest će se tramvajem. Službeni spiker cijelog događaja nekoliko puta
će im sugerirati gdje je mjesto okupljanja NAKON starta.

Okrepe se nalaze na svakih 5 km

1. PLESNI STUDIO SHINE, Trg A. Starčevoća, u 10.00
2. RITMOS, Trg A. Starčevoća, u 10.20
3. KUD LEOPOLD, kod konjičkog kluba, 10.45
4. TS ALLEGRO, kod vodenice, šetalište na staklu, u 11.00, Esseker centar, u 12.30
5 . KIT KARSON BAND, kod Bijele lađe, u 11.00
6. HPD LIPA, na Korzu kod PBZ, u 11.00
7. BEND MEDICINSKE ŠKOLE, kod Srednjoškolskog igrališta , u 11.15
8. SILVER BEND, Donji Grad, kod Dječjeg kazališta, u 11.20
9. BEND TEHNIČKE ŠKOLE I PRIRODOSLOVNE GIMNAZIJE R.BOŠKOVIĆA, Gupčeva 13, u 11.20
10. KUD 1862, kod Vodenih vrata, u 11.30
11. TS HRVATSKI SOKOL, Fratarski prolaz, u 11.30
12. PUHAČKI OPRKESTAR, Tvrđa, kod Rundela, 11.40
13. SAX RECITAL ZLATKO BARAČ, IVICA BILAC, Park k. Tomislava, kod tenis terena, u 11.45

1. PLESNI STUDIO SHINE, Trg A. Starčevoća, u 10.00
2. RITMOS, Trg A. Starčevoća, u 10.20
3. KUD LEOPOLD, kod konjičkog kluba, 10.45
4. TS ALLEGRO, kod vodenice, šetalište na staklu, u 11.00, Esseker centar, u 12.30
5 . KIT KARSON BAND, kod Bijele lađe, u 11.00
6. HPD LIPA, na Korzu kod PBZ, u 11.00
7. BEND MEDICINSKE ŠKOLE, kod Srednjoškolskog igrališta , u 11.15
8. SILVER BEND, Donji Grad, kod Dječjeg kazališta, u 11.20
9. BEND TEHNIČKE ŠKOLE I PRIRODOSLOVNE GIMNAZIJE R.BOŠKOVIĆA, Gupčeva 13, u 11.20
10. KUD 1862, kod Vodenih vrata, u 11.30
11. TS HRVATSKI SOKOL, Fratarski prolaz, u 11.30
12. PUHAČKI OPRKESTAR, Tvrđa, kod Rundela, 11.40
13. SAX RECITAL ZLATKO BARAČ, IVICA BILAC, Park k. Tomislava, kod tenis terena, u 11.45

14. GLAZBENA ŠKOLA FRANJE KUHAČA, tamburaški orkestar i flauta, desna strana Visećeg mosta, u 11.50
15. GIMNASTIČKO DRUŠTVO RONDO, lijeva strana kod Visećeg mosta, u 11.50
16. PLESNI STUDIO WINGS, lijeva strana kod Visećeg mosta, u 11.50
17. PLESNI STUDIO ILLUSION, , lijeva strana kod Visećeg mosta, u 11.50
18. BEND KRUG, Restoran Copacabana, u 11.50
19. GLAZBENA ŠKOLA FRANJE KUHAČA, solo instrumentali, B. Šestić, violončelo, D. Ugljarević, violina, L.Kavedžić, oboa, Zelena staza, u 11.50
20. HNK, violina, Zelena staza, u 11.50
21. UGO BAND, kod ZOO vrta, u 11.50
22. OSJEČKI ZUMBIĆI, kod Picassa, u 12.00
23. AVANGARD BEND, na prikolici tramvaja, duž staze

Popis smještaja u gradu Osijeku:

BOB ROOM - 10% popusta za sve polumaratonce
HOME apartmani - posebne pogodnosti za polumaratonce
Boutique hotel Tvrđa - posebne cijene za polumaratonce

Hotel Osijek, Hotel Drava, Hotel Millennium, Hotel Zoo, Hotel Vila Ariston, Hotel Silver, Hotel Central, Hostel Street Osijek, Hostel Tufna, Privatni smještaj Maksimilian,
Pansion Domin, Pansion Helena, Pansion Fitea, Pansion Kod Ruže, Pansion Lega House, Pansion Lipe, Pansion Perla, Pansion Regina, Pansion Strossmayer,
Pansion Talas, Pansion Villa Sveti Rok, Apartmani Mursa, Villa Gradski vrt, Apartmani Station

START je zajedno s ostalim sudionicima polumaratona
1. točka izmjene u 7. km, šetnica uz Dravu, 100m sjeverno od Trga A. Starčevića (kod broda "Galija")
2. točka izmejne u 14. km, Park kralja Tomislava, kod tenis terena

Trkači imaju prijelaznu palicu koju predaju sljedećem trkaču iz tima na izmjeni. U palici se nalazi čip koji se očitava na cilju.
Svi sudionici štafeta, na drugu izmjenu, prevest će se tramvajem. Službeni spiker cijelog događaja nekoliko puta
će im sugerirati gdje je mjesto okupljanja NAKON starta.

1. PLESNI STUDIO SHINE, Trg A. Starčevoća, u 10.00
2. RITMOS, Trg A. Starčevoća, u 10.20
3. KUD LEOPOLD, kod konjičkog kluba, 10.45
4. TS ALLEGRO, kod vodenice, šetalište na staklu, u 11.00, Esseker centar, u 12.30
5 . KIT KARSON BAND, kod Bijele lađe, u 11.00
6. HPD LIPA, na Korzu kod PBZ, u 11.00
7. BEND MEDICINSKE ŠKOLE, kod Srednjoškolskog igrališta , u 11.15
8. SILVER BEND, Donji Grad, kod Dječjeg kazališta, u 11.20
9. BEND TEHNIČKE ŠKOLE I PRIRODOSLOVNE GIMNAZIJE R.BOŠKOVIĆA, Gupčeva 13, u 11.20
10. KUD 1862, kod Vodenih vrata, u 11.30
11. TS HRVATSKI SOKOL, Fratarski prolaz, u 11.30
12. PUHAČKI OPRKESTAR, Tvrđa, kod Rundela, 11.40
13. SAX RECITAL ZLATKO BARAČ, IVICA BILAC, Park k. Tomislava, kod tenis terena, u 11.45
14. GLAZBENA ŠKOLA FRANJE KUHAČA, tamburaški orkestar i flauta, desna strana Visećeg mosta, u 11.50
15. GIMNASTIČKO DRUŠTVO RONDO, lijeva strana kod Visećeg mosta, u 11.50
16. PLESNI STUDIO WINGS, lijeva strana kod Visećeg mosta, u 11.50
17. PLESNI STUDIO ILLUSION, , lijeva strana kod Visećeg mosta, u 11.50
18. BEND KRUG, Restoran Copacabana, u 11.50
19. GLAZBENA ŠKOLA FRANJE KUHAČA, solo instrumentali, B. Šestić, violončelo, D. Ugljarević, violina, L.Kavedžić, oboa, Zelena staza, u 11.50
20. HNK, violina, Zelena staza, u 11.50
21. UGO BAND, kod ZOO vrta, u 11.50
22. OSJEČKI ZUMBIĆI, kod Picassa, u 12.00
23. AVANGARD BEND, na prikolici tramvaja, duž staze

1. PLESNI STUDIO SHINE, Trg A. Starčevoća, u 10.00
2. RITMOS, Trg A. Starčevoća, u 10.20
3. KUD LEOPOLD, kod konjičkog kluba, 10.45
4. TS ALLEGRO, kod vodenice, šetalište na staklu, u 11.00, Esseker centar, u 12.30
5 . KIT KARSON BAND, kod Bijele lađe, u 11.00
6. HPD LIPA, na Korzu kod PBZ, u 11.00
7. BEND MEDICINSKE ŠKOLE, kod Srednjoškolskog igrališta , u 11.15
8. SILVER BEND, Donji Grad, kod Dječjeg kazališta, u 11.20
9. BEND TEHNIČKE ŠKOLE I PRIRODOSLOVNE GIMNAZIJE R.BOŠKOVIĆA, Gupčeva 13, u 11.20
10. KUD 1862, kod Vodenih vrata, u 11.30
11. TS HRVATSKI SOKOL, Fratarski prolaz, u 11.30
12. PUHAČKI OPRKESTAR, Tvrđa, kod Rundela, 11.40
13. SAX RECITAL ZLATKO BARAČ, IVICA BILAC, Park k. Tomislava, kod tenis terena, u 11.45
14. GLAZBENA ŠKOLA FRANJE KUHAČA, tamburaški orkestar i flauta, desna strana Visećeg mosta, u 11.50
15. GIMNASTIČKO DRUŠTVO RONDO, lijeva strana kod Visećeg mosta, u 11.50
16. PLESNI STUDIO WINGS, lijeva strana kod Visećeg mosta, u 11.50
17. PLESNI STUDIO ILLUSION, , lijeva strana kod Visećeg mosta, u 11.50
18. BEND KRUG, Restoran Copacabana, u 11.50
19. GLAZBENA ŠKOLA FRANJE KUHAČA, solo instrumentali, B. Šestić, violončelo, D. Ugljarević, violina, L.Kavedžić, oboa, Zelena staza, u 11.50
20. HNK, violina, Zelena staza, u 11.50
21. UGO BAND, kod ZOO vrta, u 11.50
22. OSJEČKI ZUMBIĆI, kod Picassa, u 12.00
23. AVANGARD BEND, na prikolici tramvaja, duž staze

Popis smještaja u gradu Osijeku:

BOB ROOM - 10% popusta za sve polumaratonce
HOME apartmani - posebne pogodnosti za polumaratonce
Boutique hotel Tvrđa - posebne cijene za polumaratonce

Hotel Osijek, Hotel Drava, Hotel Millennium, Hotel Zoo, Hotel Vila Ariston, Hotel Silver, Hotel Central, Hostel Street Osijek, Hostel Tufna, Privatni smještaj Maksimilian,
Pansion Domin, Pansion Helena, Pansion Fitea, Pansion Kod Ruže, Pansion Lega House, Pansion Lipe, Pansion Perla, Pansion Regina, Pansion Strossmayer,
Pansion Talas, Pansion Villa Sveti Rok, Apartmani Mursa, Villa Gradski vrt, Apartmani Station

sponzori
ORGANIZATOR
suORGANIZATORI